tel. (81) 825 15 78 biuro@mosir-krasnik.pl

h bip

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 

I Kraśnicki Nordic Walking

MOSIR
 Rezerwacja zakończona
 
0
Nordic_Walking
Termin: 31 lipiec 2021 10:00

??‍♀️ Nordic walking to bardzo dobry sposób na poprawienie bądź utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Wielu kraśniczan wie już o tym doskonale. Od kilku miesięcy zachęcamy do treningów NW, a teraz, wspólnie z KSS Bebek Jedynka, zapraszam na I Kraśnicki Rajd Nordic Walking.
??‍♂️ Rajd przeznaczony jest zarówno dla tych którzy już maszerują z kijami, jak i tych, którzy chcą swoją przygodę z NW rozpocząć. Udział w imprezie jest bezpłatny.
??‍♀️ Rajd będzie miał charakter rekreacyjny, bez pomiaru czasu. Do wyboru są 2 trasy, około 5 i około 10 km. Uczestników poprowadzą po nic instruktorzy NW.
??‍♂️ Rajd odbędzie się w sobotę 31 lipca 2021. Start i meta zlokalizowane zostały na placu festynowym za Centrum Kultury i Promocji (al. Niepodległości 44). Początek rajdu o godz. 10:00, biuro zawodów czynne będzie od godziny 9:00.
??‍♀️ Zgłoszenia na to wydarzenie przyjmowane są poprzez stronę internetową: undefined lub w ODK SM Pomoc (Kraśnik, ul. Kochanowskiego 1a). Tam też odnajdziecie regulamin imprezy. Liczba uczestników jest ograniczona.
??‍♂️ Dla uczestników rajdu przewidziany jest posiłek oraz woda, a na koniec odbędzie się losowanie upominków.
??‍♀️ Zadanie współfinansowane jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik

 

 

Terminy


  • 31 lipiec 2021 10:00

Wspierane przez iCagenda

Stworzone przez MOSIR