Kilkadziesiąt osób wzięło udział w Warsztatach Łuczniczych, które w sobotę 25 lipca odbyły się na kraśnickim osiedlu Piaski. Do udziału w nich zaprosiły Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc” i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

warsztaty lucznicze 2020 GRJ 2136

Zajęcia odbyły się 25 lipca na zielonym terenie za blokiem przy ul. Rumiankowej 6b. Swoją wiedzą i umiejętnościami łuczniczymi z uczestnikami spotkania dzielili się Dariusz Wojniak i anna Głębocka z Lubelskiej Grupy Łuczniczej oraz kraśniczanin Andrzej Trynkiewicz reprezentujący Tatrzański Klub Łuczniczy „Jarowici”. W warsztatach udział wzięło kilkadziesiąt osób. Na koniec odbył się mini turniej łuczniczy.

Organizatorami turnieju były wspomniane już ODK SM Pomoc, MOSiR Kraśnik, a także Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pomoc” i Miasto Kraśnik. Partnerowało im Kraśnickie Stowarzyszenie Sportowe Bebek Jedynka. Zadanie współfinansowane było z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik.

warsztaty lucznicze 2020 GRJ 2068

warsztaty lucznicze 2020 GRJ 2017

warsztaty lucznicze 2020 GRJ 1979